Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. przygotowuje oferty dla Świadczeniodawców na terenie całej Polski. Do konkursów przystąpili zarówno dotychczasowi nasi Klienci jak i nowi Klienci prowadzący działalność leczniczą. W 2017 roku przygotowaliśmy oferty konkursowe w następujących rodzajach:

 

RODZAJ

ZAKRES

LICZBA PRZYGOTOWANYCH OFERT

Świadczenia pielęgnacyjno-opiekuńcze Pielęgniarska opieka długoterminowa

7

Świadczenia   zespołu długoterminowej opieki domowej dla pacjentów wentylowanych mechanicznie

8

Świadczenia w  hospicjum domowym

2

Zakład opiekuńczo-leczniczy

6

Rehabilitacja  lecznicza Lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna

8

Fizjoterapia ambulatoryjna

21

Fizjoterapia domowa

14

Leczenie stomatologiczne Świadczenia ogólnostomatologiczne

33

świadczenia stomatologiczne dla świadczeniobiorców z grupy wysokiego ryzyka chorób zakaźnych, w tym chorych na AIDS

1

świadczenia chirurgii stomatologicznej

9

świadczenia stomatologicznej pomocy doraźnej

1

świadczenia ortodoncji dla dzieci i młodzieży

15

Świadczenia protetyki stomatologicznej

10

Protetyka pooperacyjna

1

Program opieki nad dziećmi z wrodzonymi wadami części twarzowej czaszki

1

Zaopatrzenie w wyroby medyczne

10

 

Nasza rzetelność, odpowiedzialność i skuteczność sprawiają, że nawiązujemy współpracę z nowymi Klientami.

LOTUS MEDICAL CENTER SP. Z  O.O. 

1 października 2016 roku Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. podpisało umowę
z Lotus Medical Center na comiesięczne rozliczenia kontraktu z NFZ w rodzaju podstawowej opieki zdrowotnej. To placówka proponująca doskonałej klasy opiekę medyczną. Przychodnia współpracuje z doświadczonymi lekarzami, gwarantując wszechstronną pomoc medyczną dla wszystkich pacjentów.

STOMATOLOGIA ORANGE-DENT BARBARA BAŁKOTA

Nowoczesna klinika świadcząca pełen zakres usług stomatologicznych.

1 października 2016 r., Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia ORANGE – DENT podpisał umowę z MBRK na comiesięczne rozliczanie kontraktu z NFZ.

EWA POŁTORAK -WĘGORZEWSKA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ UNI -MED

01 października 2016 r.

Centrum Medyczne UNI – MED i MBRK rozpoczęło współpracę w zakresie comiesięcznego rozliczania kontraktu z NFZ.

ARNICA ADAM OLSZEWSKI I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA  to Centrum Medyczne, którego hasłem przewodnim jest „…bo Pacjent jest najważniejszy”

Od 24 października 2016 roku współpracujemy z Centrum Medycznym Arnika. Firma MBRK Sp. z o.o. rozlicza kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia dla tego podmiotu w następujących zakresach: rehabilitacja, POZ, świadczenia zabiegowe w położnictwie i ginekologii, świadczenia w zakresie kardiologii, endokrynologii, urologii, w zakresie medycyny sportowej.

FRANCUSKO-POLSKIE CENTRUM ALERGOLOGII SP. Z O.O.

Od 1 listopada 2016 roku  współpracujemy z Francusko-Polskim Centrum Alergologii Sp. z o.o. Świadczymy usługi comiesięcznego rozliczania kontraktu, w rodzaju zaopatrzenia
w wyroby medyczne, w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne.

MIEJSKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOBYŁCE.

Przychodnia jest placówką nowoczesną, świadczy usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz wielu specjalizacji. Zapewnia mieszkańcom kompleksową opiekę medyczną dzięki doświadczonej kadrze lekarskiej oraz wykwalifikowanemu personelowi pielęgniarskiemu.

15.11.2016 r.  MBRK Sp. z o.o. rozpoczęło współpracę z Miejskim Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Kobyłce. Współpraca dotyczy comiesięcznego rozliczania kontraktu
z NFZ w zakresie AOS, POZ i Świadczeń Ogólnostomatologicznych.

MEDMASTER JANUSZ MIĄSKO

02 stycznia 2017 r. Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. świadczy usługę comiesięcznego rozliczania kontraktu z NFZ w zakresie transportu sanitarnego POZ.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE.

Podstawowym celem działania SP ZOZ w Rypinie jest prowadzenie działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia i życia.

20 stycznia 2017 roku MBRK podpisało umowę z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej na comiesięczne rozliczanie kontraktu z NFZ.  Szpital mieści się przy ul. 3-ego Maja 2
w  Rypinie.

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów przeprowadziło także audyt w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rypinie.

DR WARSAW SP. Z O.O.  

Klinika Dr Warsaw zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz rehabilitacją medyczną w różnych stanach chorobowych – po urazach, po operacjach.

1 czerwca 2017 Klinika Specjalistyczna i Centrum Rehabilitacyjne Dr Warsaw, zleciła MBRK Sp. z o.o.  przygotowanie oferty konkursowej oraz powierzyła comiesięczne rozliczenia kontraktu w zakresach: fizjoterapia ambulatoryjna oraz lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna.

REHABILITACJA NOWY DWÓR SP. Z O.O.

Ośrodek leczenia schorzeń kręgosłupa, narządu ruchu i schorzeń neurologicznych w sercu Polski, wśród malowniczych krajobrazów Mazowsza, w otoczeniu przyrody i historii.

3 lipca 2017 r. MBRK podpisało umowę z Ośrodkiem Rehabilitacji w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiot umowy stanowi przygotowanie oferty konkursowej oraz rozliczanie kontraktu z NFZ
w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej.