Konferencja 'Akademia Managera Ochrony Zdrowia’

 

Z radością informujemy, że Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów już po raz dziewiąty zostało Partnerem Wiodącym konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia. Trwa przedsprzedaż biletów na wydarzenie.

Akademia Managera Ochrony Zdrowia to dwudniowa konferencja dedykowana dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym podmiotami medycznymi różnych działów. Konferencja jest miejscem wymiany doświadczeń, budowania relacji biznesowych oraz prezentacji sprawdzonych rozwiązań zmierzających do dynamicznego rozwoju placówek medycznych. Paneliści i prelegenci – praktycy zarządzania, osoby nadzorujące pracę klinik leczniczych, eksperci z zakresu organizacji, sprzedaży, prawa w ochronie zdrowia i marketingu medycznego, cyberbezpieczeństwa, kontraktowania z NFZ i dziedzin pokrewnych – to uznane autorytety, najbardziej zaangażowane w rozwój ochrony zdrowia w Polsce.

 

18 – 19 kwietnia 2024 r. – Airport Hotel Okęcie.

Konferencja stacjonarna + transmisja online. W programie: prelekcje ekspertów z branży, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, bankiet z niespodziankami.

Imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Darmowy dostęp do nagrań z dwudniowej konferencji na 30 dni.

Możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń w branży.

 

 

 

Z kodem MBRK15AMOZ otrzymacie 15% zniżki! https://konferencja.amoz.edu.pl/

 

Link do agendy szkolenia w komentarzu.