Profil kandydata

Zaprasza studentów studiów niestacjonarnych o kierunkach:

  • Ekonomia
  • Finanse i Rachunkowość
  • Zdrowie Publiczne
  • Matematyka
  • Administracja

do wzięcia udziału w rekrutacji na płatny, trzymiesięczny staż w Dziale Rozliczeń Kontraktów z NFZ.

Główne zadania:

  • praca z systemami informatycznymi wspomagającymi rozliczenia świadczeń medycznych
  • weryfikacja poprawności danych
  • poprawa błędów sprawozdawczych
  • prowadzenie korespondencji z NFZ
  • kontakt z klientami firmy

Stażysta zdobędzie wiedzę i umiejętności z zakresu rozliczeń kontraktów z NFZ.

Pomyślne zakończenie stażu umożliwia podjęcie stałej współpracy.

Główne zadania specjalisty ds. rozliczeń kontraktów z NFZ:

  • rozliczanie kontraktów Świadczeniodawców z NFZ
  • praca w Systemie Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) i Portalu Świadczeniodawcy
  • praca w programach KS-PPS, KS-SOMED, Eskulap, Pacjent, Eurosoft,Ka-Medica, Esculap, Mediqus, AMS
  • przygotowywanie ofert konkursowych w aplikacji NFZ-KO

Wymagania:

  • doświadczenie w rozliczaniu kontraktów z NFZ i przygotowywaniu ofert konkursowych
  • znajomość aplikacji informatycznych wspomagających rozliczanie świadczeń
  • znajomość rynku medycznego
  • znajomość podstaw prawnych wymaganych przy realizacji kontraktu z NFZ

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze branży medycznej

Sposób aplikowania

Potencjalnych kandydatów zachęcamy do wysłania życiorysu i kilku słów o sobie.

W tytule maila prosimy zamieścić nazwę stanowiska. Rozpatrywane będą tylko aplikacje zwierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Mazowieckim Biurze Rozliczeń Kontaktów Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chałubińskiego 8 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).